Hakkımızda

Ars Avukatlık & Arabuluculuk Ofisi

Hakkımızda

VİZYONUMUZ

Hukuk büromuz 2013 yılında kurulmuştur, kurulduğu günden itibaren çalışmalarını özverili ve disiplinli şekilde yürütmektedir. Hukuk büromuz çalışmalarını yürütürken müvekkillerinin çıkarlarını günün gerekli enstrümanlarını en iyi şekilde kullanarak savunmaktadır.

 

MİSYONUMUZ

Büromuzda yer alan her birey, müvekkillerimizin haklarını mevzuat çerçevesinde en iyi şekilde savunacaktır; Bunun yanında hukuksal bir doğrunun ötesinde evrensel iyinin ve doğrunun olduğunu ve bunların mevzuatta yazılı olmamasının var olmadıkları anlamına gelmediği gibi; bazı durumlarda bunlar ile çelişkili mevzuat hükümlerinin kabul edilmesinin hatta yargı kararlarının bulunmasının evrensel iyiyi ve doğruyu daha az değerli yapmayacağını bilir ve kabul eder. Nümberg Mahkemeleri kararları ile de kabul gördüğü üzere evrensel iyi ve doğru vardır ve Bunlar tüm mevzuat hükümlerinin ve yargı kararlarının üzerindedir.

Büromuz tüm doğruların ötesinde bu misyon ile hareket ederek hakkına kavuşamayan tüm insanların yanında yer almaktadır.

İletişime Geçebilirsiniz

Ofisimiz ile irtibat kurmak için formu doldurabilirsiniz. Mesajınız tarafımıza ulaştıktan sonra en kısa sürede ttarafınıza dönüş sağlanacaktır.

İletişim Formu